grįžti atgal

Logotipai

Masteridea

Masteridea

Reklamos paslaugos

Klientas: UAB "Masteridea"
Užduotis: Firminio stiliaus sukūrimas / rebranding'as
Verslo sritis: Reklamos gamybos ir maketavimo paslaugos
Internetinis puslapis: www.masteridea.lt
Idėjos autorius ir dizaineris: Žygimantas Volodka
Sukūrimo data: 2013m.

Projekto aprašymas: "Master Idea" rebranding'o idėja rėmėsi keliais svarbiais faktoriais - būk spalvingesnis, matomesnis ir kūrybiškesnis. Rebranding'o idėja iš esmės buvo paremta ne tik firminio stiliaus atnaujinimu bet ir įmonės vidaus vertybių ir supratimo pokyčiu, t.y. reklamos paslaugas siūlanti įmonė norėdama būti konkurencinga privalo savo klientams siūlyti išskirtinai kokybiškesnes ir kūrybiškesnes reklamos paslaugas nei kiti. Atnaujintas firminis stilius turėjo iškomunikuoti šias naująsias įmonės vertybes. Kaip pagalbinė priemonė buvo sugalvotas ir šūkis "Reklama prasideda nuo idėjos". Taip pat parengtas firminis auto transporto priemonės vizualinis maketas, sugalvoti tekstai internetiniam puslapiui.

Logotipo atnaujinimas: Prieš vs. Po

Palyginus su senuoju įmonės logotipu, kuris netransliavo absoliučiai jokios žinutės klientams, naujasis stilius buvo kardinalus pokytis.

Logotipo panaudojimo variantai

Logotipas gali būti naudojamas įvairiose erdvėse ir formose. Žemiau yra pateikti visi įmanomi "Masteridea" atnaujinto logotipo panaudojimo variantai. *Logotipai gali būti naudojami tiek su patikslinamuoju užrašu "Reklamos paslaugos", tiek be jo.

Šūkis atspindi kas jūs esate arba siekiate būti

Sugalvojome ir šūkį, kuris atitiktų tiek įmonės pavadinimą, tiek pačią veiklos sritį, tiek filosofija, kuria vadovaujamasi atliekant darbus klientams.

Kiti firminio stiliaus elementai

grįžti atgal